Mobil: 736 774 132 | E-mail: info@mimiporadna.cz

mimiPORADNA

mimiPORADNA - kontakty

mimiPORADNA se nachází v budově Státní zemědělské správy na Tvardkově ulici v Ústí nad Orlicí, asi 200 m od Orlickoústecké nemocnice.

Na místo se dostanete autobusem, zastávka Nemocnice nebo Tvardkova. Pokud se vydáte autem, najdete před budovou dostatek parkovacích míst, parkovné je tu s parkovacím kotoučem na 1 hodinu zdarma (parkovací kotouče máme k dispozici v mimiPORADNĚ - ale můžete mít jakékoli parkovací hodiny) - platí PO-PÁ - 7-17 hod. Pohodlně zaparkujete i v okolí budovy, tady jsou již parkovací místa placena (10 Kč/hod.). Další možností je využít bezplatné parkování v areálu bývalé Perly, který je vzdálen cca 5 minut chůze.

Po vstupu do budovy se dejte doprava, k výtahům, vyjeďte do 3. patra. Ve 3. patře nás najdete na konci chodby, dveře č. 412. Na vstupních dveřích i chodbách najdete cedulky, které Vás do mimiPORADNY dovedou :-)

Pokud se vydáte s kočárkem, tak můžete využít bezbariérový vchod, který se nachází po pravé straně budovy (když k budově stojíte čelem). Jsou to takové hnědé plechové dveře, které jsou v době cvičení otevřené. Po vstupu do budovy se dostanete do suterénu k výtahům opět vyjedete do 3. patra. Ve 3. patře nás najdete na konci chodby, dveře č. 412. Na vstupních dveřích i chodbách najdete cedulky, které Vás do mimiPORADNY dovedou :-)

Nově je pro Vás k dispozici i mimiKOUTEK, kde si můžete odložit své věci a kočárky a po lekcích si dopřát zasloužený odpočinek u kávičky či čaje :-)

Přezujte se a pojďte dál

Místo pro Váš vzkaz

mimiPORADNA Tvardkova 1191

Na začátek stránky